Bassengtreninger 2016/2017

Bassengtreningene er godt i gang. Vi har bassenget,

Tirsdager 20:00-21:30
Søndager 10:00-12:00

Unntatt første juledag, tirsdagen i juleuka og første nyttårsdag.

Det er båter, årer og trekk til låns i svømmehallen. Det er lov å ta med ren og vasket privatbåt, men vi har dessverre ikke plass til å oppbevare alle privatbåtene i svømmehallen.

På grunn av noe pågang fra ikke medlemmer på bassengtreninger har styret måtte lage noen retningslinjer for dette. Medlemmer kan invitere ikke-medlemmer på bassengtrening. En gang eller to er de velkomne som gjester, deretter bør de melde seg inn eller betale for seg. Er de ikke medlemmer av klubb bør de oppfordres til å melde seg inn. Medlemmer av andre klubber betaler kr 100 pr bassengtrening. Gjester skal gis tilbud som gjør det meningsfullt å delta på treningene. Samtidig: Gjester har ikke prioritet på bruk av klubbbåter. Betaling gjøres til klubbens konto 2291 20 29321 og merkes bassengtrening.

vlcsnap-2014-10-21-21h04m58s30

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *